Sürekli gelişimi destekleriz: Gelişim için ileriye dönük geri bildirim verir, eleştirileri açık yüreklilikle karşılarız.

Müşterinin sesini dinleriz: Değişen müşteri gereksinimlerini önceden görür proaktif bir yaklaşım ile hızla çözüm üretmeye çalışırız, önceliklerimizi müşterimizin öncelikleri belirler.

Açık ve dürüst ilişkiler kurarız: Çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tedarikçilerimizle olan ilişkilerimizde şeffaflık, süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük esasına göre yürütürüz.

Geleceğe dair umutları önemseriz: Kurumsal çıkarlarımızı gözetirken devletimize, milletimize ve ardımızda gelecek yatırımcı gençlere milli ve ahlaki değerleri yaşatacak bir yol çizmeyi dert ediniriz. Değerlerimizle çelişen durumlarda, karlılıktan öte değerlerden taraf olmayı tercih ederiz.

Ercanlar Yapı ve Mobilya Aksesuarları 'nın hikayesi 1974 yılında Ercan Özyılmaz tarafından İstanbul Çağlayan'daki dükkanında toz boya ve menteşe satışı ile başladı.

Geçen yıllar içinde büyüyerek gelişen şirketimiz globalleşen piyasayı iyi takip etmek, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak ve güçlü stok yönetimiyle satış sonrası hizmetini sunmak amacıyla kurumsallaşma hedefine uygun olarak 1991 yılında Çağlayan Park Caddesinde daha geniş bir mağazaya taşındı.


2002 yılında kurucumuz merhum Ercan ÖZYILMAZ vefatının ardından Melih Özyılmaz ve oğulları ile sektöre! gelişimini devam ettiren şirketimiz 2013 yılında ilk ihracatını ve 2015 yılında da yurt dışı fuar katılımlarını gerçekleştirdi.

Banyo ve mutfak aksesuarları alanında otel, hastane ve mobilya üreticilerine 100'den fazla yerli-yabancı marka, yüz binlerce ürün çeşitliliğiyle çözüm ortağı olan şirketimiz şu anda İstanbul/İkitelli Masko'da bulunan merkez binasında uzman ekibiyle hizmet vermektedir.

İletişim adresi

İkitelli Masko Mobilyacılar Sitesi, 10. Ada, B blok, No:38

İstanbul / Başakşehir / Masko

    +90 212 675 0532 - 33 - 34

    Sanal Mağaza

    HirdavatSatis.com Sanal Mağaza